Відбулися заходи з відзначення Дня Соборності в Україні

 «Слава Вкраїні! Любій отчизні,

Слава довіку однині!

Єдність і згода, право й свобода —

Доля найкраща народа!»

Г. Чупринка

22 січня – День Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.

У міських бібліотеках експонувалися тематичні виставки: «Сила великої злуки» (центральна бібліотека для дорослих), «Соборність. Єдність. Сила» (бібліотека-філія №3 для дорослих), «Моя Україна – соборна, єдина», (бібліотека-філія №7 для дорослих), «Єднаймося в ім’я України» (бібліотека-філія №10 для дорослих), «22 січня – Величний день єднання» (бібліотека-філія №11 для дорослих),  «В єднанні наша сила» (бібліотека-філія №2 для дітей), «Соборна  мати Україна – одна на всіх, як оберіг» (бібліотека-філія №5 для дорослих).

Всі користувачі мали змогу познайомитися з добірками бібліотечних книг та газетних публікацій, нагадали про  історію  творення України та сьогодення.