Баум, Л. Ф. Американські казки [Текст] : [для дітей серед. шк. віку]/ Лаймен Френк Баум ; пер. з англ. О. Негребецького  ; іл. К. Лавра. – Київ : Знання, 2017. -159 с. -(Скарбничка).
На сторінках цієї збірки казок американського письменника Лаймена Френка Баумана живуть грізні грабіжники, добрі і злі чаклуни, ведмеді, бегемоти, оживлений манекен, юний король, Батько Час, хлопчики і дівчатка та багато інших персонажів, з якими відбуваються неймовірні пригоди. Книга вчить людяності, хоробрості, вірності дружбі, багатьох інших чеснот, які допомагають нам жити. Дану книжку можна знайти у Центральній бібліотеці для дорослих, Центральній бібліотеці для дітей та бібліотеках-філіях №№2, 3 для дітей.

Бренд, В. Все починається в 13 [Текст] : [повість : для дітей серед. та ст. шк віку] / Валентин Бредт. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. – 224 с.
Герої нової повісті Валентина Бердта – підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз  навіть містичні  – з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєш, а навпаки – наковтаєшся страху… Якщо вас зацікавить дана книжка, її можна знайти у Центральній бібліотеці для дітей та бібліотеці-філії №№2 для дітей canadarx.

Вольямс, Д. Бабця – бандитка [Текст] : [роман : для дітей серед. та ст. шк. вікцу] / Девід Вольямс ; пер. з англ. І. Ємільянової ; ілюстр. Т. Росса. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 224 с.
Їхати до бабусі щоп’ятниці – мука для одинадцятирічного Бена. Адже хлопчикові  старенька здається страшенно нудною. Та одного дня, коли  бабуся почує Бенову телефонну розмову, все зміниться. Весела, динамічна і, певна річ, повчальна історія не залишить байдужими ані дорослих, ані малих.  Дану книжку можна знайти у Центральній бібліотеці для дорослих та бібліотеках-філії №№10, №№2 для дітей.

Друзі [Текст] : [оповідання : для дітей дошк. віку]. – Харків : Белкар-книга, 2016. – 48 с. : іл. – (Промінець)
До збірки ввійшли оповідання відомих українських авторів. Читаючи їх, малята навчаться бути ввічливими, добрими, працелюбними, поважати друзів, захищати менших, допомагати старшим не ображати тварин. Ця збірка оповідань – для наймолодших читачів, які роблять перші кроки в читанні. Книга призначена для оволодіння дітьми технікою читання текстів по складах. ЇЇ можна знайти в Центральній бібліотеці для дорослих, в Центральній бібліотеці для дітей, та бібліотеках-філіях №№ 7, 10, 11, №№ 3 для дітей. jus comme viagra.

Колфер, Й. Артеміс Фаул. Код вічності [Текст] : [для дітей ст. шк. віку] / Йон Колфер ; пер. з нім. С. Колесник. – Харків : Ранок, 2016. – 368 с.
Артеміс Фаул змалку був інтриганом, змовником, генератором підступних ідей. Для нього не існувало  нічого цікавішого, ніж утілення в життя ідеального плану. Але останнім часом Фаул Молодший майже не думає про гроші. Він навчився цінити дружбу і бути вдячним. Більше того, він відчує потребу змінитися і зробити щось важливе. Невдовзі життя дає йому шанс стати справжнім героєм, та чи скористається ним малий геній?  Книгу можна знайти в Центральній бібліотеці для дітей та бібліотеці-філії №№ 2 для дітей.

Пилипенко, О. Є. Байки діточкам про Коська-домовичка [Текст] : школа базпеки для малюків : [для дітей мол. шк. віку] / Ольга Пилипенко ; іл. О. Курдюмова. – Харків : Віват, 2016. – 80 с. – (Мрійники)
Домовичок Кося обожнює бешкетувати, тому часто потрапляє в небезпечні ситуації, але завжди знаходить вихід, а заразом складає правила безпечної поведінки для дітей. Дану книжку мажна знайти в Центральній бібліотеці для дорослих.

Чайка, М. В. Казки Місяця [Текст] : [для дітей мол. шк. віку] / Марина Чайка ; [худож. Е. Є. Флерова]. – Харків : Ранок, 2016. – 80 с. : іл.
В одному королівстві жив-був кіт. Смакував парене молочко, любив поганяти метеликів у лузі та полежати на гілці улюбленого дерева. Одного разу до нього заговорив… Місяць. Так почалася велика дружба рудого пухнастого пустуна і володаря нічного небе. І нічого дивного в цьому нема, адже вони такі розумники і так полюблюють розповідати різні казки. А тепер ці казки прочитаєте і ви, завітавши в Центральну бібліотеку для дорослих та в бібліотеку-філію №№5.