Гей, В. Тенета для Полісся [Текст] : роман / Василь Гей. – Луцьк : Надстир’я, 2016. – 288 с.
Головний герой твору молодий журналіст уже в перших своїх публікаціях рішуче стає на захист рідного краю, який в другій половині двадцятого століття зазнав чимало втрат від огульного осушення – зникнення багатьох річок, озер і джерел, а нині  занапащається вирубуванням лісів, браконьєрством, сміттярством. Усе це стає реальною загрозою екологічної катастрофи. Дану книгу можна знайти в Центральній бібліотеці для дорослих, в Центральній бібліотеці для дітей та бібліотеках-філіях №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11.

Кримський, А. Виривки з мемуарів одного старого гріховоди [Текст] : вибране / Агатангел Кримський. – Київ : Академія, 2016. – 320 с.
Агатангел Кримський – один із найколоритніших українських прозаїків раннього модернізму. Його оповідання виповнені експериментальним пафосом, проникненням у внутрішній світ і темні закутки душі психічно розщеплених, невротичних і самоздивованих натур. Книгу можна зайти в бібліотеках-філіях №№ 4, 5.

Олена Пчілка – дітям [Текст] : [для дітей мол. та серед шк. віку] / упоряд. В. Комзюк ; Н. Пушкар. – Львів : Апріорі, 2015. – 80 с.
order medicine overnight. Книга вводить читача в чарівний поетичний світ Олени Пчілки. До збірки увійшли вірші, казки, оповідання, байки та фолькльорні записи, доступні для сприйняття дітьми молодшого та середнього шкільного віку. Книга адресована дітям, батькам, учителям та усім, хто шанує творчість однієї з перших українських письменниць. ЇЇ можна знайти в Центральній бібліотеці для дорослих, в Центральній бібліотеці для дітей та бібліотеках-філіях №№ 5, 7.
Світязь [Текст] : альманах Волинської обласної організації Національної спілки письменників України. Ч. 21. 2016 / ред.-упоряд. Надія Гуменюк. – Луцьк : Твердиня, 2016. – 204 с.
У книзі  “Світязь” друкується поезія, проза, публіцистика відомих сучасних волинських письменників: В. Вербича, Є. Назарука, Н. Гуменюк, В. Лиса, Й. Струцюка, переклади О. Криштальської та Миколи Мартинюка. Якщо вас зацікавить дана книга, її можна знайти в Центральній бібліотеці для дорослих, Центральній бібліотеці для дітей та  бібліотеках-філіях №№ 3, 5, 6, 7, 10, 11, №№ 2 для дітей.

Слапчук, В. Чумацький шлях і його обочини [Текст] : есеї, інтерв’ю / Василь Слапчук. – Житомир : О. О. Євенюк, 2016. – 244 с.
Нова книга Василя Слапчука “Чумацький шлях і його обочини” містить статті, інтерв’ю та тексти, “спровоковані різними людьми і різними обставинами”. Тематичний діапазон книги охоплює широкий спектр людського життя, але про що б не писав автор, його розміркування та діалоги завжди вмотивовано виваженим духовним сприйняттям дійсності. Книгу можна знайти в Центральній бібліотеці для дорослих та бібліотеках-філіях №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, №№ 3 для дітей.

Струцюк, Й. На березі крутіжу [Текст] : збірка прозових творів / Йосип Струцюк. – Луцьк : Вежа-Друк, 2016. – 388 с.
np prescription tadalafil. “На березі крутіжу” – нова прозова книжка відомого українського письменника Йосипа Струцюка. Колоритні характери, тонке відчуття психології героїв, соковита та яскрава народна мова, любов до рідної землі – характерні особливості прози відірваного від буденної суєти й галасливих тусовок волинсього автора, котрий чесно та глибоко розорює впродовж десятиріч відведений йому високою небесною канцелярією, літературний переліг. Книгу можна знайти в Центральній бібліотеці для дорослих, Центральній бібліотеці для дітей та бібліотеках-філіях №№ № 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, №№ 2 для дітей