Львів приймав найкращих читачів з Луцька!

Палац мистецтв Львова приймав найкращих читачів!

Чудовий, гостинний Львів  та  палац мистецтв приймав переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019» з 18 областей України   на Дитячому форумі –  Фестивалі дитячого читання , який  цього року був присвячений супергероям, які рятують світ від екологічних катастроф. Серед учасників були і  юні волиняни – переможець міського конкурсу Сергій Шафранський, читач бібліотеки-філії №10, та переможниця обласного конкурсу – Марічка Шевчик , з ОТГ села Дубове, Ковельського району. Упродовж останніх трьох місяців всі учасники Конкурсу, учні 7-х класів, читали   книжки сучасних авторів, вели читацькі щоденники та презентували свої улюблені бестселери на відбіркових етапах. Вперше для учасників   у соцмережі Facebook було створено окрему відкриту спільноту – «Таємне товариство книгоманів». На цій сторінці розміщувалась інформація про перебіг «Книгоманії – 2019», цікаві та корисні факти про читання, книжки та авторів.

Форум проходив з 16  по 19 травня і був переповнений для найкращих читачів беліччю цікавих заходів,  де на них чекала  спеціальна програма : літературні квести, зустрічі з відомими українськими дитячими письменниками, майстер-класи з різних видів творчості та мистецтва, які проводили художники, письменники, актори, народні майстри та інші митці. Основним заходом для книгоманів стала урочиста церемонія нагородження переможців, де кожному вручили дипломи «Суперчитач України-2019» та подарунки.  Форум  – це чотири дні читання , спілкування з однолітками, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців. Діти мали можливість побувати в одній із найдавніших  книгозбіреньУкраїни – науковій обласній бібліотеці Львівського національного університету імені  Івана Франка, отримати сертифікати і почесні  грамоти.  Цікавим для дітей було завдання від представників Українського інституту книги та видавництва «Барабука»   по створенню в соціальних мережах сторінки з дописами про цікаві книги і зустрічі з відомими письменниками і рецензіями на прочитані і рекомендовані книги. Побували юні читачі на  інтегрованій вечірці та книжковому патті, зробили безліч фотосесій з гостями та учасниками Форуму. Щасливі і переповненні приємними враженнями і торбинками з книгами , які були подаровані дітям, повернулись вони  додому, до своїх шкіл і бібліотек, щоб вже в скорому часі знову поринути у світ книжкових історій.

Організатори конкурсу «Книгоманія-2019» – ГО «Форум видавців», Державне підприємство «Український інститут книги», генеральний партнер – ПАТ «КРЕДОБАНК»,

Відповідальний  куратор поїздки – Ніна Бочарова , заступник директора по роботі з дітьми, Луцької міської ЦБС