Урок патріотизму «Подвигу жити у віках»

 

2 лютого – визволення міста Луцька від німецько-фашистських загарбників

74 роки минуло відтоді, як в обласному центрі Волині вщухли розриви снарядів та полум’я пожеж, але до сьогодні не згасає пам’ять про героїчний подвиг солдатів, які на собі відчули багатолітній пекельний тягар війни, усі її болі, втрати і надії. Їхні імена назавжди будуть вписані золотими літерами в історію нашого міста.

2 лютого завжди буде для нас днем молитовної пам’ятті про мільйони загиблих, які стали жертвами однієї з найжахливіших війн людства. Вони завоювали кожному з нас право на життя дуже дорогою ціною.

З нагоди цієї дати в читальній залі бібліотеки-філії №4 було проведено урок патріотизму «Подвигу жити у віках», присвячений визволенню міста Луцька від німецько-фашистських загарбників. Працівники бібліотеки презентували книжкову виставку «Навічно в пам’ятті народній».

Великий інтерес викликав у присутніх перегляд фільму про стратегічну ракетну зброю.

Учні 8-В класу ЗОШ №15 мали можливість поспілкуватися з ветеранами ракетних військ стратегічного призначення полковником Івасюком Олександром Івановичем, підполковником Тібеж Іваном Івановичем, підполковником Пупишевим Геннадієм Костянтиновичем.

Гості розповіли про престиж військової служби, про обов’язок кожного громадянина захищати національні інтереси, цілістність та незалежність України. Прикладом свого життя вони викликали у присутніх почуття патріотичної свідомості, вірності, любові до Батьківщини.