«Армія нескорених»

«Армія нескорених» під такою назвою у Луцькій бібліотеці – філії № 3 для дорослих розгорнуто книжкову виставку, приурочену знаковій події в історії національно-визвольних змагань українського народу – 75-літтю Української повстанської армії (УПА).
Представлене зібрання книг і журналів є цікавим і цінним, оскільки література була першою ластівкою у дослідженні історії УПА. Вона відкривала як світовій спільноті, так і самим українцям, всю правду про реалії більшовицького терору і боротьбу героїв-українців з ним.
Експоновані видання розкривають історію УПА, її ґенезу, ріст і дії у визвольній боротьбі українського народу за українську самостійну соборну державу. Книги висвітлюють «хроніку тактичних відтинків» її діяльності, спогади діячів УПА (командирів, ройових, курінних), бойові дії УПА за окремі роки, документально подають відомі акції, битви і рейди УПА, що відбувалися впродовж її історії, містять звіти та офіційні публікації окремих груп УПА зокрема на Волині Окремі книги присвячені Роману Шухевичу (Генерал Тарас Чупринка), Степану Бандері та іншим діячам армії.
«Літопис УПА. Нова серія», на основі інформаційних документів ЦК КП(б)У, обкомів партії, НКВС – МВС, МДБ – КДБ, розкриває боротьбу проти УПА і націоналістичного підпілля радянської влади. Опубліковані протоколи допитів заарештованих радянськими органами державної безпеки керівників ОУН і УПА 1944–1945 роки.
Виставка експонується з 11 жовтня і триватиме до кінця жовтня 2017 року.
Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати виставку за адресою: м. Луцьк вул.Драгоманова, 1.

best pharmacies in tijuana. http://culture-lutsk.org.ua/novyny/2017-10-13/armiia_neskorenykh