«Атомне століття раною болить»

 «Атомне століття раною болить» – під такою назвою в бібліотеці-філії №5  КЗ «Луцька міська ЦБС» відбувся вечір пам’яті про катастрофу  на Чорнобильській АЕС.

     Немає, мабуть, в Україні такого місця , яке б не було пов’язане з Чорнобилем. Комусь довелося стати в ряди тих, хто ліквідовував  наслідки аварії , комусь – рятувати життя, здоров’я  потерпілим, інші допомагали і матеріально, і морально.

     Перед слухачами –  читайликами ( учнями 5-В класу ЛНВК ЗОШ IIII cт.№22-ліцей) виступили ліквідатори аварії на ЧАЕС :голова Волинського обласного осередку Всеукраїнської Чорнобильської Спілки інвалідів МВС України Анатолій Лучко та голова «Спілки Чорнобиль» Луцького району Федір Рузак.  Ліквідатори розповіли про те, що Чорнобиль – це урок недбалості та відповідальності, урок милосердя, професійної чесності,катастрофа, яка  змусила  здригнутися все людство, пам’ять про яку незагойною раною залишиться в душі нашого народу.

opatrovatelky.rakusko.

    Юні користувачі філії  переглянули документальний фільм

 «Чорнобиль – минуле і сучасне» та  персональну виставку світлин Анатолія Лучка.

    Для користувачів бібліотеки організована книжкова виставка «Гірчить Чорнобиль крізь роки гірчить». viagra details in hindi.