Безпека на дорозі – безпека життя

Сьогодні кожна людина, яка цінує своє життя і здоров’я мусить носити флікер (світловідбиваюча наклейка). Він відбиває світло в темряві й допомагає побачити пішохода в вечірній  чи нічний час.                 


        Бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дорослих піклуються про безпеку дітей. Отож,4 березня до бібліотеки запросили учнів 3 – А класу, ЗОШ №17 на урок безпеки «Безпека на дорозі – безпека життя» та майстер – клас з виготовлення флікерів. Навчала дітлахів виготовляти флікери головний бібліотекар Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Оксана Коба. Ініціатором та спонсором заходу  виступила компанія ТМ «Дмитрук».

     Під час  заходу зав’язалася цікава бесіда про права та обов’язки пішоходів. Поліцейський роти №4 батальйону управління патрульної поліції Волинської області капрал поліції Гапонюк Ігор Миколайович розповів про особисту безпеку дітей. Гість бібліотеки  відповідав на всі запитання, які цікавили учнів. А також наголосив про важливість використання світло відбиваючих елементів у темряві, адже надзвичайно важливо бути поміченим на дорозі!

Сподіваємось, що отримані знання та поінформованість стане запорукою безпеки наших маленьких читачів.