«Бібліотек@ – стратегія успіху»

У Луцькій міській бібліотеці для дорослих відбулося засідання за круглим столом  «Бібліотек@ – стратегія успіху» для бібліотечних працівників міської централізованої бібліотечної системи.

Про вимоги та напрямки діяльності бібліотечних закладів, пріоритети в 2019 році говорила Людмила Голод – в.о.директора закладу.

Заступник директора  по роботі з дітьми Ніна  Бочарова звернула увагу на удосконалення вже існуючих та запровадження інноваційних послуг бібліотек, на підвищенні престижу читання та презентувала найпопулярніший тренд сучасної  бібліотеки  «Event-зона».

Бібліотекар методично-бібліографічного сектору Наталія Зінчук провела презентацію «Інформуємо. Радимо. Плануємо у 2019 році.»  Цікавою та корисною стала презентація «Бібліотеки майбутнього»

Рекомендації з питань інформаційно-бібліографічної роботи бібліотек надала Галина Карпінцова та представила експрес-інформацію персоналій «Топ 10 цікавих людей Луцька – 2018».

Завідувач відділу формування та каталогізації фондів центральної бібліотеки для дорослих Марія Слободянюк консультувала присутніх з питань роботи з фондом, комплектуванням, його збереженням та списанням.