«Бібліотека об’єднує молодь»

Пріоритетним завданням методичної служби є підвищення фахової освіти бібліотечних працівників. Сьогодні відбувся захід по підвищенню кваліфікації майстер-клас «Лабораторія успіху» на тему  «Бібліотека об’єднує молодь» для завідувачів бібліотек-філій та бібліотекарів, які обслуговують юнацтво на базі бібліотеки-філії №11 для дорослих комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Валентина Сушко – завідувач бібліотекою-філією №11 для дорослих виступила з презентацією «Бібліотека і молодь – крок у майбутнє», а також розповіла про тісне партнерство в  залученні юнацтва до читання з медичним коледжем «Монада» та Луцька ЗОШ №11.

Ольга Скорич – вчитель образотворчого мистецтва Луцької ЗОШ №11 для присутніх провела показовий майстер-клас «Малюємо кавою», який можна використовувати бібліотекарям у своїй роботі для користувачів. Наталія Бікєєва – бібліотекар І категорії читального залу розповіла про роль Інтернет-технологій в обслуговуванні юнацтва. Олена Коменда виступила з доповіддю про інформаційні потреби юнацтва та молоді. Пізнавальною та корисною стала ділова гра – тренінг «Книга. Молодь. Бібліотека.», яку запропонувала присутнім Вікторія Сушко – бібліотекар абонементу.

На закінчення «Лабораторії успіху» виступила в.о. директора Людмила Голод КЗ ЛМЦБС, яка зазначила, що бібліотечним закладам необхідно йти в ногу з часом, застосовувати інноваційні форми й методи роботи, щоб залишатися осередками творчості, змістовного дозвілля та спілкування.

Бібліотечні працівники не лише отримали кваліфіковані консультації та методичні поради про покращення змісту роботи в цьому напрямку, а й мали можливість поділитись досвідом, обговорити проблеми та спільно шукати шляхи їх вирішення.