Бринить,співає рідна мова!

Рідне слово…  Воно бринить, хвилює душу.  Українська мова це невичерпне джерело,скарбниця народного духу. Вона мелодійна, ласкава, ніжна, багата.

         9 листопада  відзначаємо День писемності та рідної мови. З нагоди свята 7 листопада в луцьку центральну міську бібліотеку для дорослих завітали учні 7 – А класу ,ЗОШ №17 на урок рідної мови «Бринить,співає рідна мова!»

         Діти разом з бібліотекарем здійснили екскурс  по тернистому шляху становлення і розвитку української мови та писемності. Також довідалися,що наша рідна мова входить до трійки найкрасивіших мов світу,та ще дуже багато цікавих фактів про мову.

         Родзинкою заходу став майстер – клас від майстра – гончара Анатолія Філозофа. На глиняних виробах діти власноруч клинописом написали обрані приказки та прислів’я. А щоб веселіше працювалося майстер грав різні мелодії  на окарині. Гості бібліотеки зрозуміли як гарно звучить рідна мова у прислів’ях, приказках, віршах, скоромовках та піснях.

 Атмосфера на святі була щира, добра та позитивна. Сподіваємось,що захід посіяв в серцях дітей зернятко любові до рідної мови та українських традицій.

  Традиційно до відзначення свята у бібліотеці було оформлено виставку літератури «У витоків писемності». Всіх бажаючих з 7 – 10 листопада  запрошуємо відвідати бібліотеку і ознайомитись з літературою,що представлена на виставці.