Czytam, bo lubię!

Czytam, bo lubię! – новий проект що стартував у березні 2019 року та буде тривати до жовтня 2019. Ініціатором та автором проекту є Яна Цапук, голова «Фундації розвитку сільської молоді», проект буде реалізуватись за підтримки бібліотеки-філії № 6 спільно з Генеральним Консульством РП, яке подарувало нові дитячі книги для бібліотечного сектору «Польська бібліотека та читальня». Проект складається з 5 лектур, під час яких учні шкіл міста Луцька будуть знайомитись з творчістю польських письменників та поетів. Кожна лектура має свою тематику.

«Jak rozmawiac trzeba z psem, albo poeci o zwierzetach» – це назва першої лектури, яка відбулась в бібліотеці 26 березня та зібрала учнів, що вивчають польську мову. Під час уроку учасники читали книги, брали участь в іграх і мали нагоду поспілкуватись з пані Терезою Хрущ – консулом Республіки Польща в Луцьку, яка презентувала книги бібліотеці.

Друга зустріч молоді з книгами відбулась під гаслом «Wiosna idzie, kwiaty sypie!» Особливістю цієї лектури стало те, що її відвідали учні з польської школи з міста Чєнчіна (Шльонске Воєводство, Польща) та спільно з учнями шкіл міста Луцька читали вірші про квіти, складали власні та презентували їх.

Привітати гостей та учасників лектури #2 прийшов пан Марек Запур, консул Республіки Польща в Луцьку та теж подарував набір дитячої літератури для сектору «Польська бібліотека та читальня».