Добре серце важливіше, ніж меч у руці, – волинська письменниця Ореста Осійчук.

Книгу «Айхо, або подорож до початку» волинської письменниці Орести Осійчук перевидали.

В Центральній бібліотеці для дітей відбулася презентація оновленого фентезійного  видання Орести Осійчук “Айхо, або подорож до початку”.

На зустріч прийшли школярі з батьками.

Модерувала зустріч Ніна Бочарова, директор Центральної бібліотеки для дітей. Бібліотекар вела жвавий діалог з дітьми, зокрема про те чому вони читають і цікавляться таким жанром, як фентезі.

Думаю книжки взагалі потрібно читати просто тому що це класно, – каже письменниця.–  А мою книгу буде цікаво прочитати тим хто любить фантазувати, хто ще не виріс з казки і хто вірить в добрі вчинки та добро”.

Мати добре серце інколи важливіше, ніж тримати меч у руці, ось це і є основна тема книги, – каже Ореста Осійчук.

“Якщо ви любите пригоди, якщо любите читати фентезі, то Айхо точно стане вашим хорошим другом”, – звертається письменниця до слухачів і коротко розповідає про сюжет книги.

Айхо – це трішки хворобливий 14 річний хлопчик, який вірить, що коли виросте, до нього перейде робота дідуся.

Але раптово і неочікувано він змушений покинути дідуся і весь світ, де він жив до цього. Однак лише добро змогло допомогти Айхо побороти всі халепи, що його спіткали.

Зараз готується до перевидання друга частина книги, уже є третій рукопис і авторка починає працювати над четвертим, тому незабаром юні читачі можуть чекати на детальніший опис країни Узбережжя.

До слова, у деяких волинських школах ця книга тепер у списку обов’язкової для прочитання літератури.