Дитяча ярмарка у бібліотеці!

Такого у нас ще не було! Сьогодні, вперше в центральній бібліотеці для дітей, учасники «Квесту чистоти» спільно з працівниками та керівником проекту «Квітуча мама» Тетяною Хрищук, організували дитячий ярмарок, де діти, разом з дорослими могли обмінятить, подарувати, продати речі , які під час прибирання в своїх домівках, для них стали не такі потрібні.

А перед початком ярмарки діти мали можливість виготовити зайчика-мотанку, як оберіг для своєї родини , від майстрині Наталії Бугай. Як на всякій ярмарці, тут було всього: одяг, іграшки, книги, мистецький крам, канцтовари, речі виготовлені власними руками.

Неймовірно цікаво було спостерігати за дітьми, які без зайвих вагань, пропонуючи речі для продажу, робили знижки, проводили акції, навіть визначали кому продати річ першому, якщо на нього виявлялось декілька покупців.

Ідея «Квесту чистоти» – це навчити дітей вірно організовувати свій простір в квартирі, навести лад у своій шафі , на робочому столі і від всього того отримати радість, вільний час.

А сьогодні на ярмарці, діти отримали свої, можливо перші кошти, від власної роботи, проведеної в себе в домі. Все це в майбутньому дасть позитивні результати в організації навчання і в успішній професійній діяльності. 

Дякуємо всім дітям і їх батькам за активну участь у всіх заходах , що проходили у бібліотеці протягом канікул!