Дитячі письменники Іван Андрусяк та Олег Чаклун на гостиннах у луцьких  читачів

 

Поринути у світ дитинства, добрих казок, фантастичних оповідань, веселих і чудернацьких віршів запросили  маленьких лучан відомі дитячі письменники Іван Андрусяк та Олег Чаклун. Дана зустріч відбулась в рамках проекту «Літературні відкриття», який  реалізовують  публічні бібліотеки міста, що  фінансується Департаментом культури Луцької міської ради.

Сьогодні організатори зустрічі, колектив центральної бібліотеки для дітей, завітали  з літературним візитом  до учнів 4-В та 4-Г НВК №9. Ведуча зустрічі, директор центральної бібліотеки для дітей, Ніна Бочарова, познайомила  присутніх  з «творчими портфелями» дитячих письменників, до яких уже увійшло більше  30 книг написаних для дітей і про  дітей.

Приємним сюрпризом для Івана Андрусяка стала інсенізація сторінок його книги «Стефа і її Чакалка», яку творчо зіграли учні 4-г класу. У своїй розмові Олег Чаклун, Іван Андрусяк розповідали дітям про те, як пишуться книги для дітей, де беруть сюжети для своїх книг, зачитували найцікавіші уривки і веселили кумедними, веселими віршами.  Поступила до письменників і цікава пропозиція від учнів 4-В класу написати книгу, в яку автори змогли б включити кумедні і повчальні історії з життя класу, які вони обіцялись йому передати.

Автори представляли ще і книги видавництва «Фонтан казок», літературним редактором якого є Іван Андрусяк. Основним критерієм відбору  книг для друкування в цьому видавництві обрано  — «творити казки добрі, пізнавальні, українські, сучасні, креативні», а головне — «звернені в майбутнє».

Зустріч була наповнена численними запитаннями від дітей, пропозиціями, бажаннями, сподіваннями, а головне – наповнена книгами, добром і хорошим настроєм.