«Голодомор – наша печаль і скорбота»

До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в нашій бібліотеці презентовано книжкову виставку «Голодомор – наша печаль і скорбота».

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А був лише голод.

До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій бібліотека – філія № 3 для дорослих спільно з архівним відділом Луцької міської ради презентувала  історико – документальну виставку “Голодомор : не маємо права забути”.  На виставці представлено копії архівних документів Луцької міської ради , фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль спричинені тоталітарним режимом.

Серед нових бібліотечних надходжень – книга «1933: “І чого ви ще живі!?” приурочена до 75-х роковин Голодомору в Україні. Заслуговують уваги книги «Жнива Скорботи» Роберта Конквеста, який ще у ті роки не захотів брехати і сказав світові про те страшне винищення; В. Борисенко «Свіча пам’яті»; “Український Голокост 1932-1933: Свідчення тих, хто вижив” ; книга-меморіал «Голод 33»; збірник «Голод 1932-1933 р.р. на Україні: очима істориків, мовоюдокументів» та інші.

Виставка триватиме  по 30 листопада.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться історією України.