«Голосуємо за щасливе дитинство»

Сьогодні в Міжнародний день захисту дітей місто стало не звично кольоровим, яскравим, веселим і гамірним! Працівники Луцької міської центральної бібліотеки для дітей запросили  маленьких лучан на бібліотечний майдан «І на цій планеті діти в мирі й дружбі хочуть жити». Всіх учасників дійства чекало чимало цікавих зустрічей, пригод, конкурсів, вікторин.

На бібліотечній галявині діти дружніми оплесками зустріли танцювальний хореографічний колектив «Дзвіночок» ЗОШ №16, які привітали дітей міста  запальним і казковим танцем «Пригоди Мауглі».

Діти стали учасниками створення малюнку на асфальті «Діти України. Квіти України», який перетворив сірі плитки дороги на яскраву галявину дитячих мрій.

Ствердними голосами віри і надії прозвучали слова  пісні «Хай завжди буде сонце» під час музичного флеш-мобу у виконанні всіх учасників.

В залах бібліотеки дітей чекало чимало нових творчих забав. Діти готували мистецьке панно «Бібліотечне літо» та захищали свої перші творчі проекти: «Місто моєї мрії», «Моє  мирне дитинство», «Зелені Карпати України», «Світ мого дитинства». Окрім спільного створення постера діти розповідали про свої мрії і бажання. Загальним ствердним  рішенням діти проголосували за свої мрії про мирне дитинство, в якому мають бути збереженими зелені Карпати і бути всюди здорові і щасливі діти і їх батьки.

Діти  брали участь  у  правовій вікторині  «Я маю право»  і розібрались у своїх правах і обов’язках про які їм розповідали бібліотекар Юлія Аркушин та Вікторія Гут.

Всіх учасників свята привітала директор центральної бібліотеки для дітей Ніна Бочарова,  яка вручила  книги –  замальовки «Будь в безпеці», які люб’язно надали представники    ТОВ «Родинна ковбаска»  та  солодке печиво від ПАТ «Теремно Хліб».

А який бібліомайдан без книг і улюблених мультфільмів. Протягом дня діти мали можливість відвідати міні кінозал та ознайомитись з новинками сучасної дитячої книги.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватись і навчатись, займатись улюбленим заняттям.  Завдання ж дорослих –  прагнути зробити дитинство мирним,  веселим, здоровим,  яскравим на щасливим на цікаві події.