Гуменюк, Н. П. Манюня і Марципан

Гуменюк, Н. П. Манюня і Марципан [Текст] : оповідання для дітей мол. шк. віку / Гадія Гуменюк ; худож. cheap ventolin inhalers sale. А. П. Гуцало. – Луцьк : Твердиня, 2015. – 108 с. : іл. – ISBN 978-617-517-211-7 ЦБ, Ф3, ф5, Ф6, Ф7, Ф9, Ф10, Ф11, ЦДБ, Д”, Д3
       Лосичка Манюня мандрує сільськими вулицями у товаристві кота Марципана; ворони, наче справжні пірати, раптом починають нападати на перехожих у сквері; чорний в’єтнамський веприк Мухтик втікає із зоопарку й опиняється у міській квартирі; ласунка білочка змагається з хитрою сорокою, а їжак Жак знайомиться з папугою Жако і разом вони… Втім, краще прочитайте самі нову книжку відомої української письменниці, лауреата літературної премії імені Лесі Українки Надії Гуменюк про цих, а також про багатьох інших пухнатих і крилатих героїв. А коли прочитаєте, зрозумієте: всі вони – такі ж різні, своєрідні, цікаві, розумні та кмітливі, як і людські діти. doxazosin without prescription canada.
     Про дружбу і взаєморозуміння між хлопчиками і дівчатками та лісовими звірятами, птахами і домашніми тваринами, про їхні захоплюючі пригоди і йдеться у цій збірці оповідань.