«Іронічно про сумне»

Бенефіс місцевого байкаря, поета Валерія Гнатюка «Іронічно про сумне» у Луцькій бібліотеці-філії № 10.

Байка є рідкісним жанром у сучасній літературі та й не простою у композиційній побудові, через це, мало хто наважується братись за цей жанр. Та й талант для цього потрібен особливий. Саме таким талантом і наділений наш волинський байкар Валерій Гнатюк (псевдонім Гнат Голка), який презентував свою нову збірку «Байки» у бібліотеці.
Книжка складається з двох частин: байки-ремейки на твори класиків байкарів Езопа, Глібова, Глазового, тощо, де людські недоліки висміюються через образи тварин. Другу частину збірки прикрашають вже авторські твори самого поета, в яких вдало відображені сатиричні образи сьогодення.
Привітати поета-байкаря прийшли творчі люди міста, друзі, а також колеги з Ліги українських письменників ім. Павла Чубинського, членом якого є автор. Присутні були вражені відвертим та оригінальним стилем написання байок, які емоційно декламували автор, читачі бібліотеки та творча молодь міста. Ведуча заходу – Наталка Максимчук, драматург, голова клубу літературних презентацій «Вперше», який діє при бібліотеці.
Захід відбувся у рамках програми «Творча обідня перерва у бібліотеці».

Світлина від Надії Чміль.

Світлина від Надії Чміль.