Конституція України – погляд у майбутнє

В рамках святкування Дня Конституції України в бібліотеці протягом 26-30 червня 2019 року представлено виставку літератури «Конституція України – погляд у майбутнє».

28 червня 1996 року було прийнято першу в українській історії Конституцію незалежної держави України, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця подія стала найважливішою в житті українського народу після проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України і схвалення 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням Акта проголошення незалежності України. Прийняття Конституції України логічно завершило процес становлення України як суверенної держави, що має свій Основний Закон.

На виставці представлена література з фонду бібліотеки, яка відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.

Сподіваємося, що запропонована нами підбірка книг та періодики допоможе усім бажаючим послідовно розглянути основні етапи становлення та розвитку української конституційної ідеї.