Літній читальний зал «Під каштанами»

Сьогодні біля бібліотеки-філії № 9 весело та гамірно. Причина цьому – відкриття літнього читального залу «Під каштанами». Діти із захопленням брали участь у різних конкурсах, обговорювали з іншими ровесниками улюблені або просто недавно прочитані книжки, ділилися враженнями, малювали та розмальовували, грали улюблені настільні ігри, а це особливо цікаво тоді, коли навколо компанія однолітків: разом завжди веселіше! Адже літо – це пора яскравих подій, позитивних емоцій, нових знайомств та втілення мрій. Тому літні читальні зали при бібліотеках – сучасний різновид дозвілля не лише для дітей, а й для дорослих також. Оскільки маленькі дітки приходять з мамами та бабусями: для них – сучасні періодичні видання, нові книги та цікаве спілкування.
А для старших дітей була проведена інтелектуальна гра «Кожен має знати свої права та обов’язки», яку провела користувачка бібліотеки, викладач СНУ ім. Л.Українки Вакулюк Лариса.
Якщо Вам не вистачає позитивних вражень, Ви втомилися від спеки та просто мрієте про гарний відпочинок – тоді Вам саме до нас! Ми гарантуємо – яскравих вражень та надзвичайних емоцій вистачить на всіх!!!