Майбутнє вільне від наркотиків

26 червня – Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. Цей день відзначають з 1987 року. Тоді, 26 червня, Генасамблея ООН затвердила рішення про заснування цього дня. Ця подія символізує єдність країн у досягненні мети щодо створення суспільства, вільного від наркотиків.
  З метою популяризації здорового способу життя, викликати в молоді негативне ставлення до наркоманії, до вживання наркотиків, які завдають великої шкоди здоров᾿ю людини, в бібліотеці протягом 21-27 червня 2019 року організовано виставку літератури «Майбутнє вільне від наркотиків».
 Наркоманія – одна з найважливіших проблем нашого часу. З нею пов’язують і зростання злочинності, падіння моралі. Це соціальна трагедія. Як же вона виникає? Як потрапляють в наркотичну залежність? Матеріали виставки наводять загрозливі цифри, що свідчать про залучення в її тенета нових жертв. Так, сьогодні близько 2 млн. населення України регулярно вживають наркотики. Багато інформації стосується клінічних проявів наркоманії, яку частина молоді вважає розвагою, що відносить у світ приємних відчуттів. Подаються відомості про наркотичні речовини, їх вплив на людський організм, розглядаються питання профілактики і лікування наркозалежності.

 Наркомани – це люди без майбутнього. Вони втратили своє здоров᾿я й загрожують здоров᾿ю інших. Тож задумайтесь над цим!
 Виставка літератури « Майбутнє вільне від наркотиків» експонується протягом 21-27 червня 2019 року.