Мандруюча виставка у Луцьку

Ну що готові до сезону мандрівок, подорожей і нових незабутніх вражень? Наша книгозбірня прийняла естафету від бібліотекарів України, ставши однієї із 147 учасниць загальноукраїнського проекту «Display-кросинг». Організаторами цієї виставки виступила Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації. За рішенням Генеральної Асамблеї ООН проголошено 2017 рік Міжнародним роком сталого туризму. Мета цьогорічної виставки-подорожі «Мрій! Читай! Мандруй!» популяризувати художню, науково- пізнавальну літературу про подорожі, туризм, розповісти на всю Україну про свій рідний край, а також про важливість взаєморозуміння між народами; викликати інтерес і повагу до культури інших країн.
В інсталяції до першого розділу, що має назву «Бібліотечні мандри з героями книг» представлені книги, з героями яких можна помандрувати «Навколо світу за 80 діб» Жюль Верна, дізнатись про північ в « Північних оповіданнях» Джека Лондона, познайомитись з цікавими розповідями з книги « Старий і море» Ернеста Хеменгуея, або відправитсь у подорож сторінками книги Миколи Трублаїні « Шхуна «Колумб». А ще допитливі читачі можуть дізнатись понад 400 цікавих фактів з іллюстрованої енциклопедії « Все про країни і народи» та серії книг « Чудеса світу», «Чудеса України».
Наступний розділ “Рідний край у бібліотечних туристичних маршрутах” відкриває туристичний світ видань про наше місто, рідний Волинський край. Не тільки туристам, але й самим лучанам буде цікаво познайомитись з книгами Петра Троневича «Луцький Замок», заслуженного краєнавця України Вальдемара Пясецького « Пройдімося давнім Луцьком». Відомий журналіст Валерій Мельник у своєму іллюстрованому фотоальбомі «Люблю тебе Волинь», знайомить з унікальними місцями , які є у нашому краї. Відвідувачі мають можливість дізнатись про нові туристичні маршрути через представлені на виставці путівники « Екскурсія містом і не тільки..», «Шацький Національний парк – перлина Европии», «Велосипедні екскурсії», « Музей Волинської ікони» і інші.
«Спогади та враження” – таку назву має третій розділ виставки. Тут розміщенні сувеніри, які були любязно надані читачами нашої бібліотеки. Неймовірна географія цих експонатів: слоник з Непалу, та Африки, статуетка з Нігерії, магніти зі Швеції, Чікаго, Македонії, Американського Дісней Ленду і багато інших. Як додатком до цієї виставки, ми бібліотекар Юлія Аркушин запропонувала своїм юним читачам відправитись у подорож з використанням настільних ігор « Галопом по Европах», « Навколо світу» , « Вікторина Україна», « Туннель в Галактику».
Отож, якщо ви ще не визначились зі своїми маршрутами на літні відпустки і хочете дізнатись про них більше, запрошуємо завітати до центральної бібліотеки для дітей і ознайомитись з незвичайною, інтерактивною, пізнавальною виставкою : « Мрій! Читай ! Мандруй!».