Мій вусатий муркотливий друг

1 березня – Міжнародний день котів. Це чудова можливість привітати своїх домашніх улюбленців та пригостити шматочком м’яса чи рибинкою. Якщо добре ставитися до котиків, тоді вони обов’язково подарують своєму господареві ласкаве муркотіння.

Коти — надзвичайно розумні тварини. Вважається, що кішки не приносять кинуту їм палицю, як це роблять собаки, лише тому, що вони не вважають цю роботу своїм обов’язком.

А ще кішки серйозно допомагають людям, у яких наявні серцеві чи психічні розлади, ушкодження мозку та інше. Існує навіть фелінотерапія – лікування цими пухнастиками. Що цікаво, для лікування підійде будь-яка кішка, важливо – аби ніжна та товариська.

Вчені з Берлінського інституту геронтології під час досліджень з’ясували, що наявність кота в будинку позитивно впливає на тривалість життя людини – власники цих тварин переважно живуть на 10 років довше, ніж ті, у кого їх нема.

Кожна кішка та котик мають свій особливий характер. Ці тварини вимагають поваги до себе, оскільки відчувають себе рівними з людиною.

Про таке чудове свято, яке святкується у перший день весни, дізналися учні 1-Б класу ЗОШ№11, завітавши до нас на інформаційно –  розважальну годину «Мій вусатий, муркотливий друг».  Діти з цікавість слухали про породи котів, їх вподобання, а також, ділилися історіями про своїх власних домашніх улюбленців. Також діти неймовірно розважилися переглядаючи відео про смішних котів.

Діти залишили бібліотеку з чудовим настроєм та обіцянкою частіше нас відвідувати. На згадку присутні подарували нашій книгозбірні свої малюнки, які вони виконали до цього незвичного свята.