Міжнародний день волонтера

5 грудня – світ відзначає міжнародний день волонтера. Це аж ніяк не професія, скоріше – покликання, спосіб життя. Раніше волонтерами називали людей, які добровільно вступали на військову службу, намагаючись бути корисними у критичні для країни моменти.
Часто ставкою добровольця було власне життя. Так, ці люди доводили, що їх мотивами є не матеріальні блага та подальша перспектива, а безхмарне майбутнє свої нащадків, своєї батьківщини.
Волонтерство стало частиною світогляду українців. Поруч з нами знаходяться не байдужі до чужого горя люди. Саме з такими людьми відбулась зустріч учнів 9-А класу луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького в бібліотеці -філії №6.
Активісти Автомайдану Лисак Олександра та Шпак Ірина поділились своїм досвідом волонтерства в цей складний для України час.
Саме добровольці є тим двигуном, який рухає народ, суспільство , націю. Тільки вони можуть чітко відповісти на запитання : «Чи стане цей світ кращим!», «скільки людей стане щасливішими», «яким буде майбутнє рідної країни?».