На хвилинку зупинись, нові книги подивись!

Запрошуємо усіх користувачів і любителів книги відвідати бібліотеки та ознайомитися з літературними новинками: творами сучасних письменників, книгами для дітей, краєзнивчою літературою, які надійшли в І кварталі 2017 року.

Гурницька, Н. Мелодія кави в тональності сподівання [Текст] : роман / Наталія Гурницька. – Харків : Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2017. – 256 с.
ІХ сторіччя. Львів. Драматична історія забороненого кохання юної дівчини до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича. Для неї це перше кохання, для нього , мабуть, уже й останнє…Чи матимуть закохані шанс змінити власну долю й залишитися разом? Про все це ви дізнаєтесь із книги Наталії Гурницької “Мелодія кави в тональності сподівання”. Дану книгу ви можете знайти в Центральній бібліотеці для дорослих та бібліотеках-філіях №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, №№ 2, 3 для дітей

Кокотюха, А. Осінній сезон смертей [Текст] : роман / Андрій Кокотюха. – Харків : Книжковий клуб “Клуб сімейного дозвілля”, 2014. – 256 с.
Якщо ви шукаєте жорстокої правди життя, нуртування темних пристрастей, гострих колізій моралі і закону – то “Осінній сезен смертей” написано саме для вас. Цю книгу ви можете знайти в бібліотеках-філіях  №№3, 5, 6, 7, 10, 11, №№ 3 для дітей
new healthy man viagra.

Байкер Клайн, К. Сирітський потяг [Текст] : роман / Крістіна Бейкер Клайн ; пер. О. Гординчук. – Харків : Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2016. -304 с.
Поневірряння , тяжка праця, зраджені мрії… Неочікувана доброта, любов, відданість… Це було саме те, що мала почути Моллі, аби знайти власну дорогу в житті. Це було те, чим мусила нарешті поділитися Віван. І “сирітський потяг” попри все став символом мрії про родинне щастя, про будинок, у якому немає порожніх кімнат. Молі здійснить цю мрію для старої Вівіан. Ідля себе. Якщо вас зацікавить ця книга, то можете її знайти в бібліотеці- філії №3 для дітей.


awc canadian pharmacy mall.

Талан, С. Замкнене коло [Текст] : роман / Світлана Талан. – Харків : Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2017. – 320 с.
  У книзі  “Замкнене коло” Світлана Талан розповідає про життя сучасної жінки, яка не зуміла відрізнити невдачі від справжньої біди, не розпізнала зла, за що і поплатилася життям. Цю книгу ви можете зайти в Центральній бібліотеці для дорослих, центральній бібліотеці для дітей та бібліотеках-філіях №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, №№3 для дітей

Моем, В. С. Розмальована вуаль [Текст] : роман / Вільям Сомерсет Моем ; [пер. з англ. О. Гординчук]. – Харків  : Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2016. – 224 с.
…Швидкоплинний роман з харизматичним Чарлі закінчиться з першим складним випробуванням, і Кітті вирушить з нелюбим чоловіком до Мей-тан-фу, де вирує холера. Попереду  – смертельна небезпека. І непевний шлях до світу, повного барв і нових сенсів, світу, що так довго ховався від неї за розмальованою вуаллю ілюзій… Книгу Вільям Моем “Розмальована вуаль” можна знайти в Центральній бібліотеці для дорослих та бібліотеках- філіях №№3, 5, 11.