«Нам душу гріє добре слово»

Під такою назвою відбулася година милосердя з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку, Дня ветерана та 10-річчя  програми підтримки жертв нацизму «Місце зустрічі: Діалог» німецького фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє”( EVZ) Луцької  міської громадської ветеранської організації «Спілка в`язнів-жертв нацизму» разом з бібліотекою-філією№5 КЗ «Луцька міська ЦБС».

        Щирі слова вітання спілчанам, побажання  їм міцного здоров`я , миру у сім’ях та країні, звучали від заступника голови обласної ради Пирожика Олександра Веніаміновича та голови обласної організації ветеранів України Булавіна Олександра Олександровича.

     Підвищення соціального статусу  учасників ветеранських громадських організацій, забезпечення дотримання захисту прав, свобод та законних інтересів  людей поважного віку – основна  тема , яку обговорювали на заході спілчани з партнерами, волонтерами та активістами проекту.

       Щирими оплесками підтримали голову правління  Валентину Лазарук, яка привітала іменинників вересня з днем народження.

    Завідувачка бібліотеки-філії  Людмила Столярова  також привітала присутніх із святом і подякувала  за  співпрацю з «Спілкою в’язнів-жертв нацизму».

cialis kaufen in deutschland.