“Нехай на всій планеті щасливі будуть діти”

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті. В цей день особливо гостро піднімається питання дитинства, а отже майбутнього у всесвітньому масштабі.

 Життя дійсно прекрасне і треба тільки навчитися його любити і цінувати. Воно дарує нам безліч приємних днів, одним з яких є цей день. Незабаром вам відповідати за життя нашої країни. Адже недарма говориться: «Держава будується не в майбутньому, вона будується сьогодні». Ви своїми знаннями, своєю працею маєте доводити свою любов до держави. Хочеться вірити, що ви зробите це гідно, щоб кожен міг би сказати: «Я — громадянин України».

Любіть Україну, любіть свій край, бережіть його, плекайте. Нема життя без України, бо Україна — це мати, яку не обирають, як і долю, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.

Бібліотека-філія № 9 також порадувала своїх юних користувачів святом “Нехай на всій планеті щасливі будуть діти”. Діти малювали на асфальті, відгадували загадки, розв’язували ребуси і грали різноманітні ігри. По закінченню свята всім учасникам дістались подарунки. Свято принесло дітям багато радості та позитивних емоцій.