ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БІБЛІОТЕК МІСТА

viagra online worldwide shipping.

У центральній міській бібліотеці відбувся «круглий стіл» «Бібліотек@: від ідеальної до ефективної» за участю директора департаменту культури Тетяни Гнатів та фахівців комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Під час заходу обговорено питання стратегічного розвитку бібліотек, ефективної діяльності книгозбірень з популяризації книги, інформатизації користувачів та організації  змістовного дозвілля.

Розглянуто також питання щодо створення умов користувачам  міських бібліотек для вільного доступу до інформаційно-телекомунікаційних систем на виконання заходів щодо реалізацій Концепції  розвитку системи електронних послуг в Україні на 2017 – 2018 роки.

Тетяна Гнатів наголосила на необхідності активізації впроваження інноваційних методів роботи, участі у грантових програмах і проектах, приведення бібліотечних закладів до відповідності з потребами громади.

Обговорені питання складуть основу відповідного розділу Програми розвитку культури міста Луцька на 2018-2020 роки, над розробкою якої наразі працює департамент культури спільно з фахівцями галузі та громадськістю.

suhagra india ltd.

http://culture-lutsk.org.ua/novyny/2017-09-07/biblio-teki_luts-k