Осінь, поезія, тепла зустріч у бібліотеці

1 листопада у теплому, затишному приміщенні Луцька бібліотека-філія N10 відбувся спільний захід медіа-клубу “Молодіжне місто” (керівник літераторка, блогерка Лєна Шторм) і літературної студії “Поетичні перевесла”, яка діє при природничому ліцеї №7 м. Луцька (керівник Лариса Олександрівна Ковальчук). І медіа-клуб, і студія були організовані відносно недавно: “Молодіжне місто” працює при бібліотеці №10 від грудня 2016 року, а шкільна студія збирає учнів вже протягом 2 років. За цей час медіа-клубом були проведені низка заходів у різних форматах: лекція про медіа-грамотність підлітків, свято “Мандрівка у літо”, написання перших публікацій на інтернет – майданчику www.youthtown.com.ua.Студія “Поетичні перевесла” проводить літературні вечірки, круглі столи, випускає газету та збірки поезій, має досвід радіо-виступів у школі. Тому знайомство учасників на поетичному зібранні під час шкільних канікул було вже очікуваною подією.
Отож, перший день листопада налаштував усіх на особливо ліричний і “різнобарвний” настрій. Чудово справлялися із обов’язками ведучих Юлія Фень і Микола Марчук. А вірші читали усі! Приємно було бачити записнички із текстами поезій в руках школярів: це і вірші волинських поетів, і навіть власні перші рими. Розмальовані осінню-художницею кленові листочки, хазяйновитий їжачок, сумний дощик і особливе в цю пору небо, а ще – інші осінні образи, що завжди приваблюють поетів різного віку – про це читали вірші хлопці та дівчата цього дня у бібліотеці.
Під час декламування зауважили, як важливо відповідно донести зміст вірша до слухача: це і дикція, і інтонації, і “проживання” емоцій. Над цим ще варто попрацювати, набути досвіду публічних виступів.
Приємним сюрпризом для учасників стали відзнаки та подарунки від громадянського руху “Свідомі”))) Подарунки – завжди приємно)