Презентація книги « Український рік: історія, традиції, звичаї. Сценарії проведення свят» Олесандра Середюка

В історичну подорож часи козацтва запросили працівники центральної бібліотеки для дітей учнів 7-А та 7-Б класу ЗОШ № 15, організувавши зустріч з відомим на Волині і в Україні істориком, краєзнавцем, доктором філософії, полковником Волинської Січі Війська Запорізького Олександром Середюком, яка відбувалась з нагоди святкування в Україні Дня козацтва та Дня захисника Вітчизни.

generic drugs on line form india. Бібліотекар Ірина Гаджиєва познайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом шанованого гостя і представила добірку його книг, яких на сьогодні вже є понад 30.

Особлива увага була приділена книзі , яка нещодавно вийшла в Київському видавництві «Стебеляк і КО» « Український рік: історія, традиції, звичаї, обряди. Сценарії проведення свят». Діти із захопленням слухали розповідь про невідомі для них сторінки життя і традиції часів козацтва, про звичаї, вірування і обряди предків українців.

Зацікавив Олександр Миколайович дітей загадковим образом Козака Мамая і козаками-характерниками. Далі розмова було про виховання і пізнання себе через низку випробувань, отримання певних знань і умінь.

Учні мали можливість переглянути документальний фільм про школу козацького гарту, побачити вправи з основ козацького шабельного бою, задати чимало запитань і отримати найповніші відповіді від Олександра Миколайовича. Не забули присутні в цей день пригадати і про сьогоднішніх солдат, в переддень свята захисника Вітчизни.

suhagrat..

Ірина Гаджиєва запропонувала учням переглянути декілька відео про бойові звитяги наших солдат на Сході України та ознайомитись з цікавими, унікальними книгами представленими на виставці «Душу Богові, Життя – Україні».
А яке українське свято без гостини і смачних страв, якими теж любили посмакувати і козаки – це куліш, галушки, а сьогодні були вареники, які організували для всіх присутніх представники відкритої кухні «Як vdoма» що прийшлись до смаку і отаману Олександру Середюку і учням, що були на святі.

Матеріал підготувала бібліотекар Ірина Гаджиєва.