Презентація новенької дитячої книги Наталії Бугай «Сонячні історії»

У Луцькій бібліотеці-філії №10 відбулась велика презентація новенької дитячої книги Наталії Бугай «Сонячні історії». Привітати та почути поезію авторки прийшли творчі люди, які також мають літературні здобутки, рідні, а також діти, адже книга розрахована на молодший вік. А першими читачами цієї книги стали учні 2-в класу загальноосвітнього закладу №7, вчитель Людмила Ярославівна Кримусь, які активно долучились до проведення цієї події. У вишиванках, артистично декламували вірші Наталії Володимирівни. Подивувало те, що діти намалювали чудові ілюстрації до віршів, які вони читали.
Ведуча заходу Лариса Радчук розповіла про Наталію Бугай, як майстриню по виготовленню ляльки-мотанки, до слова, в залі була представлена велика колекція виробів майстрині, яка створила неймовірну позитивну атмосферу презентації.
Окремою сторінкою творчості Наталії Бугай є плідна праця, співдружність з волонтерами організації «Серце патріота», які доставляють на фронт виготовлені майстринею обереги-мотанки, ангели. Під час презентації авторка передала через волонтерів Ольгу та Сергія Балицьких свої книги дітям на Схід України, а також разом з дітьми вирішили передати воїнам АТО малюнки, які виконали учні до прочитаних віршів.
Під час презентації книжки звучало багато пісень на слова Н.Бугай (музику створили Галина Васіна і Любов Мілевич). Зокрема, школярі гімназії №18 виконали пісню «Україна-сонце у вінку». Вероніка Назарчук, переможець у багатьох конкурсах співаної поезії, заспівала «Мрії-наче барви літа», (керівник музичної школи №3 Ірина Лаговська).
Присутні переглянули відеокліпи пісень «Крила для метелика» у виконанні Тетяни Хацкевич, «Ми хочемо миру» – вихованців луцької музичної школи №3.Ці твори виконуються на багатьох конкурсах та займають призові місця.
Вітали Наталію Володимирівну з виходом книжки рідні, друзі, шанувальники її творчості: Лукія Василевська, Марія Пишук, Галина Терлецька – члени літературної студії «Зорі над Стиром», викладач муз школи №3 Ірина Лаговська, поет та композитор Любов Мілевич, волонтери Ольга та Сергій Балицькі.
Віримо, що нова книга для дітей стане гарним подарунком для прочитання маленьким читачам бібліотеки.