Презентація програми «Бібліотека – територія дитинства»

З найкращими ідеями завітали сьогодні, в День захисту дітей, працівники міських бібліотек на фестиваль «Ідей для дітей» із презентацією власної програми «Бібліотека – територія дитинства».

Через своєрідний флешмоб, в якому брали участь бібліотекарі разом з найактивнішими читачами, присутні на святі дізналися, що цікавого чекає маленьких мешканців міста у книгозбірнях.
Заступник директора по роботі з дітьми Ніна Бочарова запросила учасників до імпровізованого залу на територію книг та журналів, де сучасні книги та журнали чекають на свого читача. Наступною територію на яку полюбляють приходити діти: ігри, конкурси, розваги. Читачі знайомили з настільними іграми: логічними, спортивними, творчими і для найменших. Віднайшла своє місце в бібліотеках і територія безкоштовного Інтернету, де відвідувачі можуть поспілкуватися в соціальних мережах, віднайти цікаву інформацію, пограти у віртуальні ігри. Творчих і талановитих дітей радо приймають дитячі студії, гуртки, лялькові театри, арт-майстерні, які відкриті при бібліотеках. Активною стає в книгозбірнях і відео-територія, де діти мають можливість переглянути художні та мультиплікаційні фільми.
Попереду літо і книгозбірні радо чекають на своїх бібліотечних територіях, де кожен може знайти свою.