Про безпеку пам’ятай

Всі ми радіємо приходу зими, а діти по особливому, оскільки зима – це також і зимові канікули. Хоч вони й значно коротші за літні, зате завжди проходять весело та яскраво. Можна покататися на ковзанках чи злетіти на санках з гірки, пограти в сніжки, зробити снігову бабу.
Та не тільки. Адже Новий рік – це свічі, хлопавки й вогні, феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові “іграшки”, які завжди притягували до себе увагу не тільки дітвори, а й дорослих. З кожним роком збільшується кількість людей, що отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки, різні травми.
А для того щоб не сталося ніякої неприємної несподіванки або біди сьогодні до бібліотеки – філії №7 для дорослих КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» завітали інспектори патрульної поліції лейтенанти Ліга Сергій Васильович та Чиж Ірина Іванівна щоб провести інформаційний лекторій «Про безпеку пам’ятай!».
Патрульні розповіли про основні правила безпеки поводження на вулиці та вдома. Учні 5-А класу ЗОШ №20 (класний керівник Повшук Катерина Володимирівна) дізналися як з відпочинком та користю для себе провести свої зимові канікули.
Інформаційний лекторій буде також проходити 13.12 та 14.12.2017 року о 13.00 в приміщенні бібліотеки за адресою: бульвар Дружби Народів,7. Запрошуємо всіх бажаючих.