Що поштарик нам приніс?

Був колись особливий час, коли діти з нетерпінням чекали на свіжий номер журналу «Малятко», «Барвінок» чи «Світ дитини». Адже цікава інформація найчастіше черпалась саме з газет і журналів. Але з швидким розвитком сучасних технологій друковані видання дещо втрачають свою популярність, а дарма, бо це – цінне джерело знань і умінь дітей. А як приємно їх гортати! Тому, не зважаючи на все,поряд з добре відомим «Малятком» з′явилися нові – «Пізнайко», «Ангелятко», «Світлячок», «Колобочок» та багато інших.

 Сьогодні у центральній міській бібліотеці для дорослих в рамках програми «Бібліотека – територія дитинства» відбулася гра «Що поштарик нам приніс?», під час якої діти поринули у цікавий світ дитячих газет і журналів.

Маленькі користувачі бібліотеки ознайомились з пресою для дітей, яка надходить щомісяця до книгозбірні і задовольняє їхню допитливість, цікавість, розважає та надає безліч відповідей на запитання. А ще розгадували ребуси, кросворди, загадки та вікторини, які розміщені на сторінках дитячих журналів. Юні ерудити виявили не лише уважність та кмітливість, а й неабияку обізнаність у дитячих газетах і журналах.