Святкові посиденьки «Зима прийшла з дарами з добрими святами»

24 січня в центральній міській бібліотеці для дорослих відбулися святкові посиденьки з учасниками клубу «Затишок» під назвою «Зима прийшла з дарами з добрими святами».

Таке святкування бібліотечною родиною це вже традиція та нагода ще раз долучитися до величі зимових свят.

Починається зимовий цикл свят 4 грудня з Введення в храм Пресвятої Богородиці і закінчується аж 29 лютого преподобним  Касіяном . Зимові свята найбільш улюблені в українців, адже вони дуже багаті на народні традиції та обряди. У цей час діти та дорослі обмінюються  подарунками, щедрують,колядують, ходять до храму та святять воду.

Всі українці з нетерпінням очікують зимових свят, які несуть з собою веселощі, ігри,радість.

Сьогодні  бібліотекар абонементу Тетяна Маркусь ще раз з гостями бібліотеки поринула в святкову заметіль зимових свят. Розповіла присутнім про народні звичаї та обряди.

Добрий настрій святу додав виступ аматорського драматичного  гуртка «Сміхограй», що діє при бібліотеці – філії №5 (керівник Столярова Людмила Андріївна). Артисти принесли в бібліотеку атмосферу свята, радості й тепла, показавши уривок з вистави «Коляда, коляда в кожну хату загляда». Головною героїнею була весела Солоха, яка співала, танцювала та пригощала смачними варениками. Не відставали від неї й веселі кумасі, даруючи радість глядачам.

Родзинкою свята став виступ дуету «Два кольори» Ніни Матвіюк та Валерія Лук’яненка.

Присутні не стримували своїх емоцій та підтримували виступаючих оплесками.

Радісна атмосфера в бібліотеці подарувала гостям миті справжнього свята.