Свято «Дитинство – країна книжкових забав і розваг»

Весело сьогодні й радісно у нас! Перший літній день розпочинається з чудового свята –  Міжнародного дня захисту дітей. Це свято нагадує нам дорослим, що потрібно більше піклуватися про дітей, уважніше ставитися до проблем маленької людини.  Оскільки цей день співпадає з початком літніх канікул, отож й хочеться створити особливу, радісну атмосферу для своїх маленьких користувачів.

31 травня в центральній міській бібліотеці для дорослих відбулося свято «Дитинство – країна книжкових забав і розваг». Бібліотекарі підготували цікаву розважальну програму для учнів з пришкільного оздоровчого табору «Росичка», що діє при ЗОШ № 17.

Нудьгувати дітлахам було ніколи, адже для всіх знайшлись цікаві справи: одні малювали на асфальті, інші створювали плакат майбутнього, а також брали участь у майстер – класі і переглядали цікаві мультики.

На завершення свята малята взяли участь в цікавих конкурсах, іграх, вікторинах та  отримали на згадку вітальні листівки, а також малюночок у вигляді сердечка на щічці.

Захід пройшов у дружній, веселій атмосфері і подарував дітям хороший настрій, щирі посмішки та багато радісних вражень guarantees.