Свято Купала у бібліотеці

Свято Купала є одним із найдавніших і найбільш улюблених у народі. За народним повір’ям в цей день трави і квіти набирають найбільшої сили. День Івана Купала відбувається з багатьма своєрідними обрядами та піснями. Обрядові ігри та вірування супроводжувалися веселими забавами, хороводами, плетінням вінків і ворожінням та купальськими піснями.

Щоб краще знати про свято Івана Купала юні читачі бібліотеки-філії №5 для дорослих  завітали на народознавчу мозаїку на тему: «Накрапала на Купала з неба янгольська роса». Дітям було цікаво послухати легенди про свято Купала, як на Україні проходить цей день, вбирали Марену, віночки пускали на воду (декоративну водойму з лілеями), запалювали свічки, загадували бажання, шукали цвіт папороті.

Активну участь в заході прийняли: Каріна Ярощук, Влад Іванчук, Артем Малков, Уляна Іванова, Арсеній Синюк, Андрій Євпак, Марія Ткач та інші . Зацікавили дітлахів ігри на імпровізованій сцені, горіли оченята від гри та почутого про свято. Всі учасники хотіли бути і акторами дійства.

Все зроблено, як задумано – захід відбувся на «Ура!».