Тепле спілкування за гарячим чаєм

Чай – кращий друг здоров`я, він знижує втому, підсилює дух, пробуджує думку, в мороз зігріває, в спеку освіжить, запрошує  друзів до спілкування.

  За чашкою чудо- елексиру  зібралися користувачі  в бібліотеці-філії №5, щоб поспілкуватися та відзначити  Міжнародний день чаю.

   Історію чаювання,  про  види  чаїв, принципи чаювання,  чайні традиції   в різних країнах, розповіла користувачка філії Валентина  Славік.

    За круглий стіл до запашного чаю запросив волинський поет, гуморист, байкар, казкар  Павло Покотило,  який презентував  свою нову книгу віршів

« В гостях у тиші».  Поезія лилася від автора, як солодкий духмяний нектар, а слухачі   смакували  його витворами. На розсуд  слухачів прочитав свої вірші і Валерій Лук`яненко, де також перепліталися любов і зрада, ніжність та відданість.

   Поділилася рецептом  вітамінного торта  з моркви користувачка Зінаїда Крутакова, який був родзинкою бесіди.

   Не забарився  з вітанням  і святий Миколай ( Михайло Генсьор), який завітав на чай і  приніс з собою цілий мішок  побажань.

  За чашкою смачного чаю можна було згадати приказки про  цілющий напій, відповісти  на запитання чайної вікторини і розповісти про свій улюблений  напій.

      Солодкою цукринкою до гарячого смакування  стали музичні номера у виконанні дуету «Два кольори»  Ніни Матвіюк та Валерія Лук`яненка.

     Для відвідувачів книгозбірні організована викладка літератури  на тему:

 «Гарячі новинки для холодних днів».