В бібліотеці-філії №10 відзначили 15-річницю створення  Ліги українських письменників імені Павла Чубинського.

Усяка справа починається з ідеї і ця ідея мусить визріти та народитись. Так в червні 2002 року була створена Асоціація незалежних волинських письменників ім. Павла Чубинського, пізніше перейменована у Лігу українських письменників. В ініціативну групу по створенню організації входили: Олексій Добко, Святослав Бородулін, Сіма Кордунова та Микола Куделя.

На даний час вона налічує понад тридцять літераторів з різних регіонів України. Очолює цю письменницьку організацію Олексій Дмитрович Добко –людина, наділена різностороннім та непересічним талантом: поет, пісняр, художник, прозаїк, історик та публіцист, будівничий церков на Волині та найголовніше – великий патріот власної землі.  Ліга письменників видає альманах «Перевесло».  Ці твори переважно історичного та патріотичного характеру знаходяться у бібліотечних фондах книгозбірні. Бібліотека тісно співпрацює з письменницьким складом, постійно проводить презентації нових книг, організовує книжкові виставки .

Працівники бібліотеки долучилась і до відзначення 15-ї річниці створення Ліги. У заході також взяли  участь і мали слово: заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, представник благодійного фонду «Тільки разом» Дмитро Зінько, громадська діячка Олеся Григорівна Ковальчук, літератори краю. Поезію дикламувала читачка бібліотеки Мирослава Петрова.