В країну незвичайних книг

       Бібліокруїз запросив помандрувати  в  «Країну незвичайних книг» школяриків -другокласників Луцької гімназії№18 в бібліотеку-філію №5 КЗ «Луцька міська ЦБС».

     Друже, чи любиш Ти читати книги? Серйозна, захоплююча, з милими картинками та красивою обкладинкою, або смішна та сповнена неймовірних пригод, книга — найкращий порадник, наставник і мудрець.

     Сьогодні ми  розповімо  Тобі про найдивовижніші дизайнерські книги, які неодмінно здивують Тебе та змусять по-новому поглянути на своїх вірних паперових друзів.

      Готовий до цікавої подорожі сторінками найкреативніших книг світу? Тоді вперед!

       Про найвищу книгу світу «Атлас Клерка»,  найважчу книгу світу «Біблія диявола», найтовстішу книгу “WIKIPEDIA”, найдорожчу «Лестерський кодекс» Леонардо да Вінчі, книги-скульптури, книгу – годинник, книги-картини, книги-пам’ятники  розповіла бібліотекар  читального залу Лілія Савонік.

      Маленьких користувачів дуже зацікавила розповідь про книги з пелюсток квіток, книги – шедеври з дерева, кулінарні книги, які щоб прочитати, потрібно запекти в духовці.

      На запитання вікторини «Що ми знаємо про книги?» – всезнайки навипередки давали відповіді.

      Розважив юних читачів переглянутий мультфільм «Грицькові книжки».

       І родзинкою незвичайного бібліокруїзу було фотографування з великими та маленькими книгами за розміром, які є в нашій книгозбірні.

      Дітвора переглянула з цікавістю виставку «Калейдоскоп  саморобних книг», які були зроблені їхніми однолітками.

      З веселим настроєм дітлахи поверталися на уроки, а книгозбірня сьогодні поповнилася 31 користувачем.