Вечорниці по – волинські

У святковий, різдвяний день, на передодні святого Водохрестя,   радо запросила до себе на вечорниці бібліотека-філія №5 КЗ «Луцька міська ЦБС» ветеранів « Спілки  в’язнів-жертв нацизму».

       «Будемо  славити  Ісуса Христа, він є наша втіха і радість буття» – звучало у виступі дитячого колективу «Різдвяні візерунки», учасників  міського фестивалю «З Різдвом Христовим»,  учнів  2-В класу ЗОШ I-III ступ. №15 ( класовод Олена Герасимюк). Дітвора заворожила своїм виступом  дорослих, різнобарв’ям костюмів та колоритністю різдвяних пісень.

       Цікаво, із сучасним гумором, неповторне враження  на гостей справив показ  нової інтерпретації  вистави на новий лад «В гості до Солохи» по творі «Ніч перед Різдвом»  Миколи Гоголя у виконанні аматорського драматичного гуртка

 «Сміхограй»,  що і стало родзинкою вечорниць.

          Сюрпризом для користувачів книгозбірні була арія  Одарки з опери «Запорожець за Дунаєм»  у виконанні учасниці IV–го X фактору Людмили Шурми.

        З кращими побажаннями в Новому році, звернулася до присутніх голова Луцької міської   громадської ветеранської організації «Спілка в’язнів-жертв нацизму» Валентина Лазарук.

Ігри, розваги, конкурс на виконання старої  колядки  додали емоційного піднесення, святкового настрою в гостей заходу.

          Вечорниці по – волинські вдалися, гості задоволені –  гарно відпочили і розважилися.