Вечорниці по – волинські

У святковий, різдвяний день, на передодні святого Водохрестя,   радо запросила до себе на вечорниці бібліотека-філія №5 КЗ «Луцька міська ЦБС» ветеранів « Спілки  в’язнів-жертв нацизму».

       «Будемо  славити  Ісуса Христа, він є наша втіха і радість буття» – звучало у виступі дитячого колективу «Різдвяні візерунки», учасників  міського фестивалю «З Різдвом Христовим»,  учнів  2-В класу ЗОШ I-III ступ. №15 ( класовод Олена Герасимюк). Дітвора заворожила своїм виступом  дорослих, різнобарв’ям костюмів та колоритністю різдвяних пісень.

       Цікаво, із сучасним гумором, неповторне враження  на гостей справив показ  нової інтерпретації  вистави на новий лад « В гості до Солохи» по творі «Ніч перед Різдвом»  Миколи Гоголя у виконанні аматорського драматичного гуртка

 «Сміхограй»,  що і стало родзинкою вечорниць.

          Сюрпризом для користувачів книгозбірні була арія  Одарки з опери «Запорожець за Дунаєм»  у виконанні учасниці IV–го X фактору Людмили Шурми.

        З кращими побажаннями в Новому році, звернулася до присутніх голова Луцької міської   громадської ветеранської організації «Спілка в’язнів-жертв нацизму» Валентина Лазарук.

Ігри, розваги, конкурс на виконання старої  колядки  додали емоційного піднесення, святкового настрою в гостей заходу.

          Вечорниці по – волинські вдалися, гості задоволені –  гарно відпочили і розважилися.