Відбулось відкриття оновленої бібліотеки для дітей №2!

Сьогодні, теплого літнього ранку, відбулась довгоочікувана й радісна подія для громадськості та бібліотечних працівників! Було урочисте відкриття оновленої бібліотеки-філії №2 для дітей.

Під час відкриття з вітальним словом звернувся до присутніх радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Якби не ваші ідеї, наполегливість, то нічого не вдалося б реалізувати. Тому усіх вітаю з відкриттям бібліотеки. Цей мікрорайон є дуже густонаселеним, а в окрузі більше бібліотек немає, тому вона зможе збирати багато відвідувачів. Ми забираємо дітей з вулиці, від шкідливих звичок, бездумного проведення вільного часу і даруємо їм цікаві відкриття, розвиток та кращі можливості в майбутньому. На сьогодні ми активно розвиваємо бібліотеки міста, зокрема вже оголосили тендер на реконструкцію центральної бібліотеки, де буде новий проект – бібліотека з великим простором для проведення вільного часу дітей, батьків та підлітків»

Директор департаменту культури Тетяна Гнатів додала: “2018 рік став надзвичайно успішним для розвитку культурної галузі міста. Була прийнята Програма розвитку культури у місті, одним із пріоритетних напрямків якої є розвиток бібліотечної галузі. І уже протягом цього року на потреби бібліотек було освоєно близько 2 млн грн”.