«Впровадження Універсальної десяткової класифікації в міських бібліотеках»

Проведено семінар – практикум: «Впровадження Універсальної десяткової класифікації  в міських  бібліотеках».

На базі центральної міської бібліотеки для дорослих, як методичного центру,відбувся семінар-практикум для працівників бібліотек-філій Луцької міської централізованої бібліотечної системи по впровадженню Універсальної десяткової класифікації  в міських  бібліотеках.  Перед присутніми виступила в.о. директора Людмила Голод з темою «Перехід бібліотек на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією – важливий момент перебудови діяльності бібліотек».

Завідувач відділу формування та каталогізації Марія Слободянюк, розповіла присутнім про роль класифікаційної системи  Універсальної десяткової класифікації у світі та впровадження її в роботу бібліотек, а також  про основи систематизації  документів за таблицями Універсальної  десяткової класифікації.

Провідний бібліограф відділу  Світлана Рожок проінформувала спеціалістів про особливості розстановки бібліотечного фонду, організації систематичного каталогу по Універсальної десяткової класифікації.

Тетяна Хрипа  звернула увагу учасників семінару на особливості систематизації документів за Універсальною  десятковою  класифікацією з урахуванням вікових категорій користувачів бібліотек.

 

 

 

 

 

Проведено практичні заняття.