Єдина по обидва береги Дніпра

 

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – говорить народна мудрість. Саме тому ми повинні знати свою історію, своє минуле. А історія наша омита кров’ю і сльозами. 22 січня ввійшло в історію як велике державне свято – День Соборності України. Саме в цей день 1919 року був проголошений Акт Злуки – об’єднання двох українських суверенних держав (УНР і ЗУНР) в одну Українську Народну Республіку.

З цієї нагоди 22 січня в луцькій центральній міській бібліотеці для дорослих пройшла історична година «Єдина по обидва береги Дніпра». Історичну мандрівку з учнями 10-Б класу ЗОШ №23 здійснив представник Центру національно-патріотичного виховання Максим Каширець.

Присутні збагатили свої знання про історію Дня Соборності України, як історичний факт злуки історичного народу, згадали всіх борців за волю та незалежність України, переглянули фільм «Свято єднання». Такі заходи дуже потрібні нашим читачам, адже вони виховують національну свідомість.

Протягом 22-24 січня в бібліотеці діє виставка-екскурс «Соборність України – соборність наших душ». На виставці представлені як навчальні посібники історії України, так і періодичні видання на сторінках яких висвітлюється дана подія.