Запрошує бібліотека на Красному!

Кілька місяців поспіль жителів району Красного – відвідувачів центральної  районної бібліотеки  хвилювало питання:  чи внаслідок сучасних реформ зможуть   і надалі  відвідувати свою  улюблену  бібліотеку, чи  прийдеться шукати   десь іншу,   подалі  від  свого місця проживання,  адже  у  немаленькому районі вулиць Ковельської, Володимирської, Львівської, Чернишевського  інших  книгозбірень  немає.

І лише  завдячуючи виваженому рішенню    міської  влади    про прийняття в міську комунальну власність  районної бібліотеки, розташованої по вул.Ковельській,56 та об’єднання її з бібліотекою-філією №3 для дорослих, яка знаходилась по вул.Драгоманова,1, в Старому місті, потребувала  значних вкладень щодо створення комфортних умов для користувачів,  жителі згаданих  районів міста отримали  чудову можливість і надалі  користуватись можливостями бібліотеки-філії. Тим більше, що  приміщення бібліотеки   капітально відремонтоване,  технічно оснащене. Внаслідок  злиття двох бібліотек  збільшився та урізноманітнився книжковий фонд та кількість  одержуваних назв періодичних видань. Відвідувачі можуть вільно користуватись послугами Інтернет-центру (8 робочих місць) і Wi-Fi, одержати додаткові послуги з використанням комп’ютерних технологій.   Створені всі умови для організації змістовного дозвілля дорослих та дітей: проведення цікавих зустрічей, майстер-класів, сімейних свят тощо.

Для юних  читачів  організовано сектор обслуговування  дошкільників та учнів 1-9-х класів, де  зібрано найкращу нову дитячу літературу – великий вибір ілюстрованих  енциклопедій, довідників, казок,  легенд, книг з курсу шкільної програми.

Бібліотека  запрошує   дітей до занять в гуртку ляльки і книги «Веселка», взяти участь в цікавих заходах в рамках програми «Бібліотека – територія   дитинства», в  літній комп’ютерній школі, а дорослих –  на засідання   літературного клубу «Джерело» та  клубу «Надвечір’я».

Колектив бібліотеки завжди готовий надавати  лучанам якісні бібліотечні послуги ,  запрошує  стати відвідувачами  бібліотеки, яка знаходиться на ІІ-му поверсі  культурно-мистецького центру  «Красне»  по вул. Ковельська,56!