Зігріймо серце добротою

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день  cialis generika in deutschland.   econonuestra. не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до поважної частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства,його культури,взаємозв’язку поколінь.  

          В святковий осінній день в залі луцької центральної міської бібліотеки для дорослих зібралися гості поважного віку та ветерани бібліотечної справи  на зустріч – вітання «Зігріймо серце добротою».

         Кожен присутній на святі відчув насолоду від теплих слів, привітань та віршів. Також одним з подарунків для гостей бібліотеки були пісні у виконанні дуету «ВіГа» в складі Віталія та Ганни Барчуків. Хороший настрій подарували присутнім учні 7 класу ЗОШ №17, підготувавши інсценівку по гуморесці Павла Глазового «Кухлик».

         Дуже прикро,що таке свято відзначається лише раз на рік, адже слова вдячності людям поважного віку повинні лунати набагато частіше.

   На завершення свята бібліотекарі подарували присутнім маленькі сувеніри і побажали, щоб їх золота осінь була щасливою та радісною.