Зустріч, яка змінює уяву про письменника

Зустріч, яка змінює  уяву про письменника, читання, а все тому , що  автор –  Анастасія Нікуліна, яка сьогодні завітала в центральну бібліотеку для дітей з презентацією своєї нової книги «Зграя».   Сучасні молоді автори цікаві для своєї аудиторії не лише своїми книжками, але і самі, як особистості, бо мають певні погляди на сьогодення без заангажованості і стереотипів суспільства. Саме такою є молода українська письменниця, яка у 2016 році здобула перемогу в Міжнародному конкурсі «Коронація слова» в номінації «П’єси для дітей».

Анастасія пише  свої книги   у стилях гостросоціальна проза, реалізм, підліткової літератури, яка і сама, в свій час, спробувала бути учасницею багатьох молодіжних активностей займаючись міні-футболом, паркуром, граючи в стріт– бол та читаючи реп. Саме звідси знання  життя підлітків і їх уподобань. Сьогодні на зустрічі відбувався активний діалог між письменницею і учасниками на тему її нової книги «Зграя»: паркур це спорт чи небезпека, бути сильним – це бути зверхнім і принижувати інших, слабших, чи це просто бути фізично здоровим, чи є справжня дружба і взаємопідтримка. Не забули про тему дітей і батьків, чи є проблеми і які. Саме про ці відносини, про небезпеку світової павутини   ще одна книга Анастасії Нікуліної «Сіль для моря, або Синій Кит», яка теж була сьогодні   в темі розмови. Книга   здобула міжнародну українсько-німецьку літературну премію імені Олеся Гончара 2018 року у номінації «Проза» та відзнаку «Найкраща книга для підлітків» за підсумками року премії «Глиняний кіт — 2018».

Письменниця своїми розповідями зуміла зацікавити публіку, яка  ще довго не відпускала авторку, задаючи чимало цікавих, дотепних і серйозних запитань: чому обрали саме таку тему для написання  книги «Зграя», чи довго треба писати одну книгу, які книги чекають читача в майбутньому, чи важко і страшно займатись паркуром і ще багато інших.

Зустріч відбулась в рамках проекту «Літературні відкриття», який реалізовується міською централізованою бібліотечною системою за сприяння департаменту культури Луцької міської ради.  Ще одне літературне відкриття відбулося для лучан.

ДАЛІ БУДЕ!