Зустріч з Оксаною Кротюк у бібліотеці-філії №2 для дітей

Проект «Літературні відкриття» продовжує дивувати, надихати, знайомити та єднати автора й читача. Творцями дивовижної феєрії позитивних емоцій та вражень стали сьогодні талановита письменниця, літературний редактор журналу «Малятко» Оксана Кротюк та юні читачі дитячої бібліотеки №2.

Авторка багатьох збірок віршів оповідань, казок («Найкраща земля», «Веселі єноти», «Неслухняне левеня», Абетка», Купці, купці, гусочки» та інші) привезла до Луцька свою книжку з народознавства «Прилетіла пташечка», а також хрестоматійні посібники для читання за програмою для нової української школи.

Творча зустріч була сповнена авторськими експромтами, інтелектуальними іграми, мистецькими й поетичними сюрпризами від читачів.

Дякуємо пані Оксані за чудове живе спілкування, дитячу безпосередність, талант писати для наймолодших й найвибагливіших. Дякуємо прекрасному вчителю Світлані Миколаївні Кушмирук за ідеї та ініціативу.

Дякуємо проекту «Літературні відкриття» за можливість зустрітися з цікавою особистістю. Радіємо за читачів інших бібліотек,на яких чекають яскраві враження від знайомства з Оксаною Кротюк!